Benosso01

Geleceği, şekillendirmek için çalışıyoruz.

Skyie02

Skyie, işletmenizin veya işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik ülke içi veya ülke dışı alımların ve satımların yayınlandığı, firmaların bilgilerinin, yorumlarının, puanlamalarının olduğu yapay zeka tabanlı çevrimiçi ihale platformudur.

Kolay İşler03

Kolay İşler, işletmenize dair tüm süreçlerinizi takip etmenizi sağlayan lokasyon bağımlılığını ortadan kaldıran ve her yeri işletmeniz haline getiren çevrimiçi iş yönetimi ve muhasebe sistemidir. E-Fatura kullanmayacaklar için muhasebenin en kolay halidir.

Biyolla 04

Biyolla iş yönetimi, muhasebe ve evrak sisteminizi dijitale dönüştüren bu kapsamda iş takibi, e-tahsilat, e-mutabakat, e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv, e-smm, e-dekont, e-kontör, e-yedekleme, e-tebligat, e-pazar, bildirim, ödeme takibi gibi işlevleri tek ekrandan yönetmenizi sağlar.

Projebaz05

İnşaat sektörünün ana ürünlerinden seramik, granit, seramik yapıştırıcısı, flex seramik yapıştırıcısı, banyo dolabı, bims, osb, playwood, parke, 8 mm parke, gaz beton, tuğla, çimento, kalekim, 1051 kalekim, batarya gibi ürünlerin tır bazlı satışı için sipariş alınabilen sistemdir.

Comodo Ürünleri06

Siber güvenlik çözümlerinde küresel lider olan Comodo 85 milyon üzerinde masaüstü güvenlik yazılım yüklemesi 600.00 kurumsal müşteri, 8000 iş ortağı ve dünyanın 1 numaralı sertifika otoritesi ile size uçtan uca güvenlik hizmeti sunar.

Orchard Ürünleri07

Orchard, medya dağıtımı, pazarlama ve satış konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan müzik ve eğlence şirketidir. New York'ta bulunan Sony Music'in bir yan kuruluşudur.

Google Bulut Ürünleri08

Google arama motoru, youtube ve benim işletmem gibi sitelerin de kullandığı sunucu altyapı hizmetlerini son kullanıcıya sunduğu bir bulut bilgi/sunucu platformudur.

Pikko (Yakında)09

Bu sistemimiz yakında sizlerin hizmetinde olacaktır.

Kulisim (Yakında)010

Bu sistemimiz yakında sizlerin hizmetinde olacaktır.

İnworked (Yakında)011

Bu sistemimiz yakında sizlerin hizmetinde olacaktır.

Turkeb (Yakında)012

Bu hizmetimiz yakında sizlerin hizmetinde olacaktır.